Objednané zboží bude doručeno Vámi zvoleným způsobem dopravy. Zboží je expedováno pouze po území České republice.


ZÁSILKOVNA – OSOBNÍ ODBĚR

NEJVÝHODNĚJŠÍ DOPRAVA 

Využijte osobní odběr na více než 1 000 výdejních míst sítě Zásilkovna ČR. Seznam poboček naleznete ZDE (vybranou pobočku uveďte do poznámky při objednávce).

Přes službu Zásilkovna lze poslat balík do 5 kg  za 69,90 Kč vč. DPH nebo balík do 10 kg za 129,90 Kč vč. DPH. Objednávku lze hradit DOBÍRKOU.

Zásilku můžete sledovat ZDE


NAŠE DOPRAVA – KURÝRNÍ SLUŽBA

Při nadměrné objednávce (nad 50 kg nebo 5 000 Kč) využijte naší dopravy, kterou standardně poskytujeme v obcích Neratovice a Libiš zcela ZDARMA. Doprava Praha 7, 8, 9 a 10 s paušální cenou 339,00 Kč vč. DPH.

Objednávku NELZE hradit DOBÍRKOU.

Naší dopravu lze domluvit i individuálně mimo uvedená města a bude Vám spočítána dle kilometrů. V objednávce je nutné uvést telefonní číslo pro kontaktování našim pracovníkem.


OSTATNÍ DOPRAVNÍ INFORMACE

Cena dopravy obsahuje balné.

Maximální váha jednoho balíku je 10 kg (platí pro Zásilkovnu). Při vyšší váze bude objednávka rozdělena do balíků o maximální váze 10 kg, tak aby to bylo co nejvýhodnější.

Pokud je zboží zasláno na dobírku, je doručovatel oprávněn převzít dobírku a povinen kupujícímu potvrdit její převzetí.

Kupující je povinen zboží od přepravce převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad poznamenat tyto skutečnosti do přepravního listu (faktura, dodací list) a neprodleně písemně oznámit dodavateli na email info@profesionalnidrogerie.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Kontakt ZDE